10/28/16 09:23

Победа за БК Берое Стара Загора в Сараево

Победната серия на българския представител в група А на Адриатическата лига по баскетбол за жени - Берое, продължава и след мачовете от 4-тия кръг на надпреварата. Старозагорки спечелиха гостуването си на Плейоф (Сараево) с 58:52 точки и запазиха 100%-овия си актив след изиграването на първите си три срещи. Силният старт на Берое в мача им осигури преднина от 13:1 в 6-ата минута, но до края на първата част домакините се отърсиха от първоначалния стрес и намалиха изоставането си едва на три точки при 14:17. Във втората четвърт босненският тим до...