10/29/16 10:40

„Дунав“ опита, но не успя срещу „Лудогорец“ в Разград

„Дунав“ отстъпи с 3:5 при „домакинството“ си на „Лудогорец“ в Разград в мач от дванадесетия кръг на Първа лига. Гостите владееха повече топката в началото, но през първите минути липсваше опасност пред двете врати. Първият точен удар дойде в 13-ата минута, но Мартин Луков нямаше проблем да овладее шута на Клаудиу Кешеру. В следващата минута падна и първият гол. След пробив на Васил Шопов през центъра Мирослав Будинов подаде вляво за Антон Огнянов, той центрира и Будинов засече с глава, пращайки топката в мрежата през ръцете на канадския вр...