10/30/16 17:14

„Спартак” загуби от „Калиакра” у дома

„Спартак” Вн загуби домакинството си на „Калиакра” в 13-ия кръг на Североизточна Трета лига. Варненци отстъпиха на стадион „Локомотив” с 1-2, въпреки че имаха достатъчно положения пред вратата на Добрев. През първата част с пропуски се отличиха Василев от воле,Пламен Иванов и Иво Русев, за да дойде една контраатака на гостите в 35-ата минута, при която откриха за 0-1. Седем минути по-късно при корнер Гушлев стреля с глава и вкара в мрежата на Недев за 0-2. Домакините продължиха да натискат съперника през втората част, въпреки инкасираните два г...