10/31/16 17:39

„Красико Спорт” грабна фен купата

Голямата награда в тазгодишния футболен турнир „ГЕРБ Фен Купа Бургас" 2016 спечели отборът на „Красико Спорт". Те надиграха тима на „Воденицата" в оспорван финал, завършил с дузпи.Купата на победителя връчи народният представител от ГЕРБ Иван Вълков. Николай Янев от Клуб на Предприемача и член на НИС на ГЕРБ Предприемачи даде приза за второ място на момчетата от „Воденицата", които получиха и две от специалните награди в турнира.За най-добър вратар бе обявен допусналият едва 7 гола Мануел Марков, а голмайстор на турнира стана Стоян Стоянов, същ...