11/01/16 18:13

Историческа първа точка за България в младежката ШЛ

Историческа първа точка за България в Шампионска лига спечелиха младежите на Лудогорец в мача срещу младежите на Арсенал. Двата тима се изправиха един срещу друг на стадион "Георги Аспарухов" в София и завършиха наравно 1:1, като равенството за разградчани донесе Преслав Петров в 73-ата минута. Това е първата точка, която български тим печели от участие в най-престижния турнир в Европа. Въпреки  обаче, тимът до 19 години остава на последно място в групата с една точка.При гостуването си в Англия на „Мийдоу Парк“, българският тим загуби с 0:3....