11/02/16 00:12

Лудогорец помечта, но Арсенал ликува в София

Българският шампион Лудогорец помечта на Националния стадион „Васил Левски", след като поведе с два ранни гола на Арсенал в четвъртия си мач от група А на Шампионската лига, но допусна обрат до 3:2 и не успя да спечели поне точка в може би най-силния си мач до момента в турнира. Преди две седмици Лудогорец отнесе 6 гола от английския гранд, но в София може да съжалява, че не стигна поне до хикс, тъй като имаше възможности за това. За Арсенал това бе победа номер 100 в Шампионската лига, а успехът бе подпечатан с гениален гол на Месут Йозил в 87...