11/03/16 06:49

Звездата на „Лийдс Лейдис“ Симона Петкова посвети гол на загинал приятел

Първата габровска футболистка, привлечена от английски футболен клуб - Симона Петкова, посвети гол на свой добър приятел, сложил край на живота си преди около месец. Българската звезда на четвъртодивизионния „Лийдс Лейдис“ вкара дузпа в двубоя срещу „Крю Александра Лейдис“, с която тимът й изравни за 1:1, а впоследствие спечели и мача с 2:1. След отбелязването на попадението Симона показа специално подготвена фланелка с надпис „Течо“ в памет на Стефан Василев. „Израснахме заедно и ритахме зад блока всеки ден. Не знам каква е причината да постъп...