11/04/16 20:27

„Лудогорец“(U19) вкара 6 на „Монтана“(U19)

С инерцията от първата точка в Младежката Шампионска лига във вторник 19-годишните футболисти от „Лудогорец“ записаха разгромна победа над връстниците  от „Монтана“ днес. Мачът от 12-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години се игра на Тренировъчната база на „Лудогорец“ в Разград. Първият гол падна още в 3-тата минута, разписа се Тони Иванов, който отбеляза и 40 минути по-късно за 3:0, както завърши второто полувреме. Вторият гол бе дело на Еге Реват. Домакините имаха пълно превъзходство на терена и през второто полувреме. В 57-мата ...