11/09/16 01:36

Добруджа 07 победи, но отпадна от Шампионската лига

Добруджа 07 отпадна от Шампионската лига, въпреки че победи с 3:2 холандския Абиант Ликъргъс /Грьонинген/ в мач-реванш от втория квалификационен кръг. Пред близо 2000 зрители в Двореца на спорта във Варна, българският шампион не успя да стигне до златен гейм. След загубата с 0:3 в Холандия, добричките волейболисти трябваше да постигнат резултат от 3:0 или 3:1, за да играят златен гейм и да имат шанс да продължат в лигата. Това не се случи, но пък Добруджа 07 записа историческа за клуба победа в най-престижния европейски турнир. Срещата тръгна д...