11/10/16 20:26

„Черно море” победи „Спартак” в шампионата при ветераните

Черно море“ надигра „Спартак“ с 2:1 в първия кръг на държавния шампионат при ветераните.  С този успех „моряците“ се класираха за следващия кръг, съобщи официалният сайт на „моряците”. В двубоя, както във всяко градско дерби, прехвърчаха искри. „Спартак” поведе в 18-ата минута с гол на Марин Петров, а 15 минути по-късно резултата е изравнен чрез треньора от школата на „моряците“ Мартин Христов. След попадението „черноморци”  удариха две греди  – чрез Христов и Тодор Каменов. Старши треньорът на „Черно море“ Георги Иванов донесе победата, след к...