11/12/16 20:49

„Черно море Тича“ с пета загуба в НБЛ

Баскетболистите на „Черно море Тича“  инкасираха пета поредна загуба в НБЛ. Момчетата на Спас Натов загубиха гостуването си на „Балкан“ със 73-85. Това бе първа победа за домакините в първенството, с която те изпревариха във временното класиране варненци. В първите две четвъртини ботевградчани доминираха с 26-14 и 25-13, за да се оттеглят на почивка с 24 точки аванс. Тази разлика се оказа прекалено голяма и въпреки че взеха другите две четвъртини с 19-15 и 27-19, варненци трябваше да си тръгнат победени от  „Арена Ботевград“.   „Балкан“: Хот 11...