11/29/16 19:35

Отборите на Черно море и Локомотив (Горна Оряховица) завършиха наравно 1:1

/КРОСС/ Отборите на Черно море и Локомотив (Горна Оряховица) направиха равенство 1:1 в първи мач от междинния 16-ти кръг на Първа лига, игран на стадион "Калиакра" в Каварна. Гостите от Горна Оряховица поведоха в резултата в 22-та минута чрез Игор Джоман, а централният защитник на "моряците" Траян Траянов изравни 10 минути след почивката, за да донесе точката на своя тим, съобщава БГНЕС. Възпитаниците на Георги Иванов на два пъти имаха претенции за дузпи, а в 83-та минута Йордан Апостолов от състава на Локомотив бе изгонен, след като получи директен червен картон. След тази среща Черно море остава на трета позиция в класирането с 28 точки, докато Локо ГО е на 10-то място с актив от 16 точки.