12/07/16 10:32

Добруджа 07 гостува днес на финландския „ураган”

Волейболистите на Добруджа 07 гостуват днес на финландския Хурикаани /в превод Ураган/ в град Лоймаа в първия кръг от втория по сила европейски турнир за Купата на ЦЕВ. Двубоят е от 18.30 часа българско време в зала "Лоймаан Лиикунтахали", която е с капацитет 1500 зрители. Феновете ще могат да наблюдават мача онлайн в сайта laola1.tv. До момента съперникът на добричлии има 9 победи от 9 мача и е без загубен гейм във финландското първенство. Ключовите състезатели на отбора са националите Матти и Микко Ойванен. В последния си мач от Суперлигата ...