12/11/16 21:22

Съдията и "Черно море" изляха студена вода върху "Дунав"

Черно море победи Дунав Русе с минималното 1:0 в Каварна в мач от 18-ия кръг на Първа лига, а съдията не обърна внимание на две поредни претенции за дузпа от страна на русенци. Така "моряците", които изцяло надиграха Дунав, се изкачиха на 4-ата позиция с 31 точки, като изпреварват именно русенския тим. Единственото попадение в мача бе дело на Александър Цветков. В 5-ата минута Ондрей Сукуп отправи добър пас към Марек Кузма, но Петър Патев успя да изчисти. Веднага след това Уго Секо подаде към Александър Цветков, който имаше чудесна възможност д...