12/16/16 21:56

Добруджа 07 със загуба на финала на полусезона

Волейболистите на Добруджа 07 загубиха от Левски след петгеймова драма в края на есенния полусезон. Мачът от 11-ия кръг на Суперлигата продължи почти три часа в зала „Добротица“, като в крайна сметка гостите от София успяха да измъкнат победата: Добруджа 07 – Левски 2:3 /11:25, 21:25, 25:21, 25:23, 17:19/ В първия гейм Левски пое инициативата изцяло в свои ръце. Столичани не даваха възможност на съперника да се противопоставя, а след второто техническо прекъсване синята хегемония продължи, като най-голям принос за това имаха сервисите на Байрев...