12/18/16 22:09

Русенските баскетболисти завършиха със загуба годината

Дунав-Русе-2016 загуби последната си среща за тази година. Гостите от Варна Черно море Тича-2 се наложиха с 96 : 85 в срещата играна тази вечер в зала Дунав. Русенци поведоха в първата четвърт, но последва отпускане и гостите успяха да натрупат аванс от 16 точки в третата и четвъртата част. В последната четвърт домакините подобриха играта си, но така и не успяха да обърнат мача. Голямо влияние оказа и стрелабата от зоната за три точки, където гостите успяха да вкарат 9 тройки, а домакините едва 4. Най-резултатен за нашия отбор о...