12/19/16 10:08

Републикански турнир по стрелба

Стрелците на СК „Спартак – Враца“ при ОДМВР-Враца взеха участие в републикански турнир по стрелба с пистолет „Купа България“, проведено в Смолян. Турнирът бе организиран от Спортна асоциация на МВР и ОД на МВР Смолян и в него взеха участие 22 отбора и 105 състезатели. В индивидуалната надпревара състезателят на врачанския спортен клуб Ивайло Флоров влезе във финала, класира се на трето място и спечели бронзовия медал. Останалите членове на мъжкия отбор - Николай Милушев и Румен Николов също се класираха за участие във финала, но останаха извън ...