Thalloderma Shop
01/11/17 23:44

"Светците" биха само 1:0 Ливърпул

Ливърпул продължава да е без победа през новата година. Този път тимът на Юрген Клоп падна 0:1 при гостуването на Саутхямптън в първи полуфинал за Купата на Лигата. И трябва да се радва преди реванша у дома на 25 януари, че не отнесе повече. Преди почивката се разписа Нейтън Редмънд в 20-ата минута след пас на Джей Родригес. Домакините пропуснаха още няколко чисти положения. Редмънд не успя три пъти срещу вратаря на ливърпулци, веднъж и гредата помогна на гостите. В неделя тежката серия за Ливърпул може да продължи при гостуването на Манчестър Юнайтед. Отборът на Моуриньо е в серия само от победи. Двата големи съперника са с реални шансове да се срещнат и във финала за Купата на Лигата. Там Юнайтед взе с лекота 2:0 първия полуфинал срещу Хъл Сити.