Thalloderma Shop
01/15/17 21:42

В зрелищна битка Дунав-Русе-2016 загуби последния мач за сезона

Дунав – Русе – 2016 загуби с 78 : 101 точки домакинството си срещу варненския „Икономически университет“. Мачът, който се игра в зала Дунав, бе последен за сезона. Още в първата четвърт гостите, които са водач в групата, поведоха с 31:14 т., преднина, която домакините така и не успяха да наваксат. Все пак Дунав успя да спечели втората четвърт с 22:18 т., но загубиха трета и четвъртата, въпреки че играта бе доста равностойна. Най-резултатен за Дунав-Русе-2016 за пореден път бе Николай Титков, който отбеляза 26 т. Александър Иванов се отчете с 1...