Thalloderma Shop
01/17/17 21:23

Дунав играе бараж за влизане в първата баскетболна шестица

Дунав-Русе-2016 посреща на 19 януари (четвъртък) отборът на „Чавдар“ Троян в мач от първите баражи за влизане в първата шестица на мъжката баскетболна А група. В първенството на Източната група Дуанв зае пето място с 4 победи и 8 загуби. Така на русенци им се наложи да играят с втория от Западния ешелон при баражите. Първенците в двата региона – Икономически университет Варна и Левски 2014 -2 попадат директно в първата шестица, а за останалите четири места в нея ще се играят баражи. Победителите от четири двойки ще влязат сред първите шест, а ...