Thalloderma Shop
01/21/17 11:57

Неймар изпълни дузпа в стил "Симоне Дзадза" (видео)

Народната мъдрост казва "Никога не е късно да станеш за резил". Точно това почти се случи с бразилската мегазвезда на Барселона Неймар в мача с Реал Сосиедад на "Аноета" в четвъртък вечерта. Бразилецът получи право да изпълни дузпа в 21-ата минута и отбеляза победното попадение за успеха с 1:0. Дотук всичко звучи нормално, ако не беше комичното засилване на Неймар в стил "Симоне Дзадза". Италианецът прибави много популярност към името си с изпълнението си в четвъртфинала на Евро 2016 срещу Германия. След странна засилка, сравнявана с ръченица, конски раван и какво ли още не той ритна топката далеч над вратата. Седмици наред светът се забавлява с горкия Дзадза, чиято единствена задача в този мач беше да бие въпросната дузпа, тъй като влезе в игра едва в края на второто продължение. Неймар опита същото, но явно е успял да разсмее стража на тима от Сан Себастиан, защото го огорчи жестоко, като прати топката в мрежата зад гърба му.