Thalloderma Shop
01/23/17 13:28

Купата на Холандия и дербитата от баскетболната Евролига на живо по Mtel Sport 1

/КРОСС/ След като видяха няколко дербита от Ередивизи, зрителите на Mtel Sport 1 ще могат да се насладят на нова порция холандски футбол с двубоите за Купата на страната. Най-интересният двубой противопоставя АЗ Алкмаар и Хееренвеен, които заемат четвърто и пето място в таблицата на Ередивизи. Първият съдийски сигнал ще бъде даден в сряда от 21:45 часа, като преди и след мача ще има коментарно студио с прогнози и анализи. Голямото дерби на четвъртфиналите за Купата на Холандия ще бъде предшествано от сблъсъка между Утрехт и Камбур същия ден от 19:30 часа. Втородивизионният тим, който се превърна в изненадата на турнира, ще търси продължение на своята успешна серия, този път като гост на шестия в класирането на холандския елит. В четвъртък Mtel Sport 1 ще проследи на живо и представянето на лидера в холандското първенство Фейенорд. Тимът от Ротердам продължава преследването на исторически дубъл, гостувайки на Витес от 21:45 часа. Феновете на баскетбола отново ще имат шанса да гледат директно българските звезди Александър Везенков и Йордан Минчев, които излизат на игрището за поредните срещи от Евролигата. Вторият от двамата, ще има цели два двубоя – във вторник от 18:00 часа като гост на УНИКС Казан и в четвъртък от 19:45 часа, в турското дерби срещу Галатасарай. В петък Александър Везенков ще търси задължителна победа с Барселона срещу Баскония, за да запази шансове за попадане сред първите 8 в класирането