Thalloderma Shop
01/24/17 12:13

“Поморие” загуби в контрола от “Нефтохимик” с 0:1

Отборът на ОФК “Поморие” загуби от ПФК “Нефтохимик” Бургасс с 0:1 във втората си контролна среща в подготовка за пролетния дял на първенството на Втора професионална лига. Срещата се проведе на градския стадион в Поморие. Старши треньорът на домакините Малин Орачев пусна в игра различни единадесеторки в двете полувремена. През първото полувреме срещата бе равностойна, но през второто, при една от атаките на Нефтохимик, домакините допуснаха колективна грешка в защита и гостите от Нефтохимик успяха да отбележат единственото попадение.