Thalloderma Shop
01/25/17 08:30

Григор: Бях кълбо от нерви, постепенно намерих играта си

Бях кълбо от нерви в началото, но постепенно намерих играта си. Това каза Григор Димитров минути след края на четвъртфиналния му двубой срещу Давид Гофен на Australian Open. Първата ни ракета спечели мача за 2 часа и 12 минути в три сета - 6:3, 6:2, 6:4. Българинът се класира за полуфинал на Откритото първенство на Австралия за първи път в кариерата си. Той няма загубен мач от началото на 2017 година. Ще си почина и ще гледам другия четвъртфинал, каза още Григор в интервюто след мача. Той ще определи неговия съперник на полуфинала - Милош Раонич или Рафаел Надал. Попитан за промени в играта си под влиянието на новия треньор Дани Валверду, Григор обясни, че двамата просто са я опростили.