Thalloderma Shop
01/25/17 22:18

„Дунав“ отстъпи във втората си зимна контрола

„Дунав“ загуби във втората си зимна проверка. „Драконите“ отстъпиха на деветия от румънската елитна Лига 1 – КСМС Яш с 1:2. Русенският състав в началото бе със Станислав Антонов на вратата, а пред него Михаил Милчев, Олексий Ларин Петър Патев, Атанас Атанасов, Диян Димов, Нуриддин Давронов, Бирсент Карагарен, Юлиан Ненов, Васил Шопов, Мирослав Будинов. През първата част двата отбора заложиха на сигурността и положенията за отбелязване на гол не бяха много. Така логично на почивката резултатът бе 0:0. След подновяването на играта бях...