Thalloderma Shop
01/28/17 20:00

Футбол: "Спартак" загуби в Ловеч с 0:1 от ЦСКА - 2

Отборът на „Спартак" - Плевен загуби с 0:1 от втория отбор на ЦСКА първата си зимна контрола, която се игра в Ловеч. Срещата започна с натиск на съперника, който даде бърз резултат. В осмата минута Георги Търтов от ЦСКА II откри резултата след прецизен пас на Петър Витанов. Седем минути по-късно Емил Петров от „Спартак" получи червен картон за спиране на голова атака на червените, но според предварителната договорка между треньорите беше заменен от друг състезател. ЦСКА II продължи с натиска и възпитаниците на Светослав Тодоров до края уцелиха ...