Thalloderma Shop
01/29/17 14:12

"Етър” разби с 4:0 като гост "Ботев” (Гълъбово)

"Етър” взе първа победа под ръководството на новия си старши треньор Станислав Генчев. "Виолетовите” разбиха в контола с 4:0 като гости "Ботев” (Гълъбово), като мачът се игра на изкуствения терен над стадион "Берое” в Стара Загора. Генчев започна с Акалски, Кирилов, Минков, Скерлев, М. Николов, Кямил, Динев, Ивайлов, Неделчев, Карапетров и Ив. Петков.Великотърновци отбелязаха по два гола във всяко полувреме. Още в 6-та минута Джихат Кямил беше изведен в наказателното поле, но топката профуча край страничната греда на "Ботев”. В 31-та минута "Ет...