Thalloderma Shop
02/02/17 01:11

Барселона победи Атлетико на "Калдерон" за Купата на краля

Отборът на Барселона спечели с 2:1 гостуването си на Атлетико Мадрид в първи 1/2-финален сблъсък за Купата на краля. Луис Суарес (7) и Лионел Меси (33) реализираха страхотни попадения и донесоха успеха за състава на Луис Енрике. Французинът Антоан Гризман запази интригата в схватката с гол в 59-ата минута. Двата тима си разделиха по едно полувреме, като в края "синьо-червените" запазиха гол преднина преди реванша идния вторник на "Камп Ноу". В другия полуфинал се срещат тимовете на Селта и Алавес. "Във важните мачове Меси играе по-добре и демонстрира целия репертоар от уменията си. Подава, бележи. Всичко вече е казано за него, не останаха думи,за да се опишат качествата му", коментира треньорът на Барселона Луис Енрике. Атлетико - Барселона - 1:2 0:1 - Луис Суарес (7) 0:2 - Лионел Меси (33) 1:2 - Антоан Гризман (59)