Thalloderma Shop
02/08/17 11:44

16-годишен китаец изпоти Рони О'Съливан, звездата му предрече 6 световни титли

Легендата в снукъра Рони О'Съливан отстрани 16-годишният китайски талант Ян Бингтао с 4:2 в първи кръг на Световното Гран При в Престън. Ракетата, който през януари спечели рекордната седма титла от сериите Мастърс, направи страхотен пробив и поведе с 2:0 на китайския талант. Въпреки това Ян се представи много силно и успя да изравни резултата до 2:2 фрейма само за 21 минути. В крайна сметка, опитът и класата надделяха и О'Съливан се поздрави с успех, като продължава напред в турнира. Той ще се изправи срещу победителя от мача между Нийл Робъртсън и Рики Уолдън. Малко по късно Рони предвиди в профила си в Туитър, че китайската звезда скоро ще бъде шампион. "Той ще бъде най-добрият в света. И ще спечели поне 6 световни титли, той е страхотен".