Thalloderma Shop
02/09/17 18:33

Гришо започна с победа участието си на Sofia Open

Григор Димитров започна с победа участието си на Sofia Open!

Не бяха малко обаче инфарктните моменти, през които Гришо, „Арена Армеец“ и всички пред телевизорите преминаха, за да се стигне до изключително трудно постигнатата победа над Йежи Янович – 4:6, 6:4, 7:5.

Григор Димитров излиза срещу Йежи Янович в зала "Арена Армеец"

Полякът изигра мач на изключително високо ниво, а голямото напрежение от първия голям мач у дома повлияха на Григор.

Страхотната подкрепа от трибуните обаче измъкна Димитров в решителните моменти и след над два часа игра българинът вдигна победоносно ръце за радост на хилядите в „Арена Армеец“.

Григор: Горд българин съм, сега живея мечтата си (ВИДЕО)

Така световният №13 си осигури място на четвъртфиналите, където негов съперник ще е добрият му познайник Виктор Троицки.

Двубоят е в петък не преди 18:00 ч.