Thalloderma Shop
02/14/17 12:56

Шампионската лига отново се завръща

/КРОСС/ Всички футболни фенове чакаха с нетърпение днешния 14 февруари. Причината със сигурност е фактът, че след дългото чакане, Шампионската лига отново се завръща! Тази вечер в традиционния час 21,45 стартират първите два мача от осминафиналите на "турнира на богатите". И още в първия ден от елиминационната фаза ни очаква страхотно зрелище. Пари Сен Жермен - Барселона Пари Сен Жермен посреща Барселона в сблъсък, който гледахме два пъти в последните четири години. И двата пъти той бе на фаза четвъртфинал, а победител неизменно бе Барселона. Всъщност, парижани отпаднаха на четвъртфиналната фаза в последните четири години. Треньорът Унай Емери обаче не се плаши от съперника и е уверен, че отборът му има шансове за изненада в сблъсъка. А доказателство затова е прекрасната форма на ПСЖ през 2017. Отборът е спечелил 10 от последните 11 мача във всички турнири. Извън сметките за домакините са наказаният Тиаго Мота и контузеният Тиаго Силва. За Барса аут са Арда Туран, Хавиер Масчерано и Алейш Видал. Предполагаеми титулярни състави: Пари Сен Жермен: Трап; Орие, Маркиньос, Кимпембе, Максуел; Верати, Рабио, Матуиди; Лукас, Кавани, Дракслер. Барселона: Тер Стеген; Серхи Роберто, Пике, Умтити, Алба; Ракитич, Бускетс, Иниеста; Меси, Луис Суарес, Неймар. Бенфика - Борусия Дортмунд В другия мач за вечерта Бенфика посреща Борусия Дортмунд в сблъсък на два отбора с лоши резултати в последно време