Thalloderma Shop
02/17/17 11:48

Димитров срещу Гофен на живо от 20:30 часа по Mtel Sport 1

/КРОСС/ Четвъртфиналният сблъсък от турнира в Ротердам ще може да се гледа в реално време и във Facebook страницата на телекома Mtel Sport 1 ще излъчи на живо днес от 20:30 часа четвъртфиналния двубой на Григор Димитров срещу Давид Гофен от турнира в Ротердам. Феновете на тениса ще могат да гледат сблъсъка директно и във Facebook страницата на Мтел. Коментарното студио ще започне 15 минути преди началото на срещата. Това ще бъде третата битка между двамата през сезона, като в първите две, четвъртфинала на Australian open и финала на турнира в София, победител излезе Димитров. В момента той заема 12-а позиция в ранглистата на ATP, плътно зад своя опонент, който е 11-и. За да стигне до този мач, първата ракета на България преодоля Миша Зверев и Денис Истомин, а белгийският тенисист премина през Андрей Кузнецов и надеждата на домакините Робин Хаасе. Потенциален противник на победителя днес е осмият в света Доминик Тийм, който се изправя срещу изненадата на турнира Пиер-Юг Ербер. Французинът е единственият състезател извън топ-100 на ATP, достигнал до тази фаза на състезанието. Освен срещата днес Mtel Sport 1 ще продължи да излъчва директно всички най-интересни сблъсъци от надпреварата, като преди и след най-важните двубои има преки студия, с участието на тенис специалисти. Финалът на турнира е в неделя от 16:30 часа, а прякото предаване по спортния канал ще започне с коментарно студио половин час по-рано