Thalloderma Shop
03/01/17 17:11

3 от 3 за Пирин при Радуканов

Пирин победи 1:0 Локомотив Пд в мач от 22-ия кръг на Първа лига, игран в Благоевград. Двата отбора спретнаха здрав сблъсък помежду си, но късметът бе на страната на домакините. Въпреки превъзходството в някои моменти от мача на гостите от Пловдив, те така и не успяха да изравнят резултата. Извинение, но само частично е, че треньорът на Локомотив Пловдив Едуард Ераносян не можеше да разчита на звездата си Мартин Камбуров. Единствения гол в срещата го отбеляза Орлин Старокин в 14-ата минута. Юношата на ЦСКА и бивш играч на Левски вкара с красив удар от воле.  Това е трета поредна победа за Пирин при новия треньор Милен Радуканов. Отборът вече се намира на 7-о място с еднакъв брой точки с Ботев Пловдив - по 28, но с по-добра голова разлика.