Thalloderma Shop
03/01/17 19:40

Странно гмуркане на Владо Стоянов спря Лудогорец в Бургас (видео)

Странно падане на Владо Стоянов минута преди края провали Лудогорец срещу Нефтохимик в Бургас. Двубоят завърши 1:1. Гостите водеха с феноменален гол на Марселиньо до 89-ата минута. Тогава при центриране от корнер вратарят на шампионите се "гмурна" под играчите и Илия Миланов изравни. Другата новина е отсъствието на голямата звезда Джонатан Кафу. Той прави безобразни мачове тази пролет и явно в Лудогорец се решили да му дадат почивка. Марселиньо пък записа своя мач №150 в елитната ни група. Галин Иванов от домакините стреля опасно към вратата на Стоянов в 14-ата минута, но топката мина встрани. Три минути по-късно отново той се пробва, но националът спаси. Марселиньо, Мисиджан, Вандерсон и Кампаняро имаха възможност да реализират за Лудогорец във вратата на Георгиев. Кешеру също направи непростими пропуски за гостите.