Thalloderma Shop
03/16/17 16:09

Радо Янков на полуфинал срещу легендата Карл

/КРОСС/Радо Янков е на полуфинал! Българинът върви отлично в гигантския паралелен слалом на световното първенство по сноуборд в Сиера Невада. На четвъртфинала Дивеча отвя австриеца Себастиан Кислингер. Съперникът стигна до битка с нашето момче, след като победи и Димитри Логинов, и то при положение че руснакът бе с по-добро време в квалификациите. По традиция талантът от Чепеларе тръгна по-бавно, но буквално отнесе Кислингер в края. На полуфинала Радо ще срещне легендата Бенямин Карл. Австриецът е четирикратен световен шампион в сноуборда.