Thalloderma Shop
04/03/17 08:53

Невяна Владинова с четири медала от силния турнир в Марбея

/КРОСС/ Невяна Владинова спечели четири медала на силния турнир от веригата Гран при по художествена гимнастика в испанския град Марбея. На шампионата на уредите тази вечер българското момиче изигра четири много силни съчетания и успя да се вклини сред руските гимнастички смятани за безспорни фаворитки за медалите. Неви извоюва сребърни медали на бухалки, топка и лента. На обръч спечели бронз. Невяна Владинова беше оценена с 19.100 за изключително трудното си съчетание с бухалки, с 18.550 на топка, 18.200 на лента, и 18.050 на обръч. В състезанието участва и Катрин Тасева, която се класира за три от финалите. На топка тя се класира четвърта, а на бухалки лента е пета. Златните медали отидоха при рускинята Александра Солдатова.Вчера в многобоя Владинова зае четвъртото място след представителките на Русия - Александра Солдатова, Арина Аверина и Юлия Бравикова. Тасева се класира шеста. За първи път от години българският отбор има две представителки в топ 6 на многобоя в състезание от такъв ранг.