Thalloderma Shop
04/07/17 13:51

Шест вида спорт на живо през уикенда по спортните канали на Мтел

/КРОСС/ Футбол от три първенства, UFC, MotoGP, поредния кръг от NASCAR, дебютът на Speedcars и хокей на лед от NHL - това са спортните събития, които каналите на Мтел ще излъчат на живо през уикенда. Битката за титлата в Ередивизи продължава, след като в междинния кръг Фейенорд и Аякс взеха домакински победи и запазиха разликата от 3 точки помежду си. ПСВ Айндховен се отдалечи от челото след равенство с Твенте. Mtel Sport 1 ще излъчи на живо двубоите и на трите фаворита. Аякс гостува на НЕК Наймеген в събота от 20:45 часа, а Фейенорд на Цволе ден по късно от 15:30 часа. Отново в неделя ПСВ ще приеме Вилем II от 17:45 часа. Два са мачовете, които феновете на руския футбол ще видят през уикенда. В събота от 19:00 часа по Mtel Sport 1 Зенит ще приеме Анжи Махачкала. Победата е важна и за двата отбора - домакините не са се отказали от титлата, а Анжи е застрашен от изпадане. В неделя по Mtel Sport 2 ще видим дерби с българско участие - четвъртият в класирането Краснодар ще приеме третия ЦСКА Москва, в чиито редици се състезава и Георги Миланов. Двубоят от Премиер лигата започва в 16:30 часа. Mtel Sport 2 ще следи на живо и най-интересния двубой от 4-ия кръг на китайската Суперлига между Гуанджоу Евъргранд и Гуанджоу Р&Ф. След първите три мача шампионите в последните 6 години са трети, а техните съграждани от Р&Ф са на второ място с пълен актив от точки. Мачът е в събота и ще се предава пряко от 14:35 часа