Thalloderma Shop
04/09/17 21:45

Лудогорец допусна шокираща загуба от Дунав

Шампионът и лидер в класирането Лудогорец допусна шокираща домакинска загуба с 0:1 от новака Дунав Русе в първи мач от плейофите на първата шестица. По този начин тимът от Русе прекъсна серията на българския шампион от 24 мача без поражение в Първа лига. Като цяло Дунав се превръща в кошмар за "орлите", тъй като възпитаниците на Георги Дерменджиев играят много трудно срещу този съперник. Единственото попадение в мача отбеляза Самир Аясс отблизо с глава в 45-ата минута.   До края "орлите" така и не намериха път към вратата на гостите. ЛУДОГОРЕЦ - ДУНАВ 0:1 0:1 Аясс 45 ЛУДОГОРЕЦ: Ренан, Натанаел, Сисиньо, Моци, Пластун, Кампаняро, Лукас Саша, Марселиньо, Вандерсон, Мисиджан, Кешеру ДУНАВ: Антонов, Джалилов, Милчев, Марем, Хубчев, Патев, Аясс, Ненов, Карагерен, Костадинов, Мойеци