Thalloderma Shop
04/09/17 16:30

Новият ни ансамбъл с ново отличие в Пезаро

Ансамбълът ни по художествена гимнастика спечели още едно отличие от Световната купа в италианския град Пезаро. Този път момичетата на Весела Димитрова грабнаха сребърния медал на съчетанието с пет обръча в първия финал днес. Грациите ни, Симона Дянкова, Лаура Траатс, Елена Бинева, Мадлен Радуканова и Теодора Алексадров, получиха оценка 18.150 за изпълнението си, а оценката им за трудност бе 9.500.Италианките спечелиха златото с 18.700 точки, а Китай останаха трети със 17.900. Вчера (8 април) ансамбълът ни спечели злато в многобоя на първото си по-сериозно състезание. Именно изиграването на съчетанието с пет обръча, за което получиха 18,700, помогна на грациите да се качат на най-високото стъпало на почетната стълбичка. По-късно тази вечер е финалът на две въжета и три топки, за което в многобоя гимнастичките ни получиха 18,650.