Thalloderma Shop
04/09/17 17:52

Сребро за грациите ни във финалите с 5 обръча

/КРОСС/ Нов успех за българския ансамбъл по художествена гимнастика. След златото вчера, грациите спечелиха сребърните медали във финалите с 5 обръча на Световната купа в Пезаро, Италия. Златото отиде при домакините от Италия. Грациите ни, Симона Дянкова, Лаура Траатс, Елена Бинева, Мадлен Радуканова и Теодора Алексадрова, получиха оценка 18.150 за изпълнението си, а оценката им за трудност бе 9.500. Италианките спечелиха златото с 18.700 точки, а Китай останаха трети със 17.900. По-късно тази неделя е и финалът на топки и въжета.