Thalloderma Shop
04/18/17 15:25

Замерят с плъхове играчите на Копенхаген (видео)

Дербито на датското първенство между ФК Копенхаген и Брьондби изненада футболната общност с невиждани изпълнения. Те обаче не бяха свързани с отиграванията на терена. При изпълнение на корнер за Копенхаген, феновете на домакините атакуваха футболистите на съперника с тела на плъхове, които замериха към игрището по играчите на противника. Това доведе до кратко прекъсване на двубоя. Все пак Копенхаген спечели дербито с минималното 1:0, а попадението отбеляза Бенямин Вербич в 65-ата минута на двубоя. Напрежението между двата тима е много голямо през този сезон, припомняме, че преди два месеца дразгите между запалянковците стигнаха до правителствено ниво. Хайди Майли, който е заместник-председател в партията на Консерваторите, сравни капитана на Копенхаген Матийо Занка Йоргенсен с маймуна.