Thalloderma Shop
04/22/17 18:12

Замириса на "Петев, съблечи се" в Загреб

Кошмарни часове чакат българския треньор Ивайло Петев в Загреб! Отборът му Динамо загуби 0:2 дербито с кръвния враг Хайдук у дома. Феновете на домакините, известни като "Лошите сини момчета" приемат тежко подобни провали! Още повече, загубата на столичани е двойна. Първо, Хайдук не беше побеждавал на "Максимир" от цели 9 години! Второ, провалът до голяма степен стопи шансовете на Динамо за титла. Тимът на Ивайло Петев е на 4 точки зад Риека. Лидерът има леко гостуване довечера и авансът може да стане 7 точки, като до края остават само 7 кръга. Нервите на зрителите днес, 15 000 на брой, не издържаха още през второто полувреме. Ултраси на Динамо запалиха седалки и прекъснаха за малко срещата. Гостите също се проявиха. Те направиха задръстване на магистралата, като платиха всички тол такси с монети. Така протестираха срещу управлението на футбола в Хърватия.