Thalloderma Shop
04/23/17 15:49

Благо Джизъса носи победа на Оренбург

Бившият футболист на Славия и националния отбор Благой Георгиев - Джизъса донесе победа на своя тим Оренбург при гостуването на Том в среща от 24-ия кръг на руската Премиер лига. Джизъса се разписа от дузпа в 73-ата минута и оформи крайното 2:1. Преди това Адесойе Ойеволе откри за Оренбург в 21-ата минута, но Алексей Пугин изравни в 36-ата. Това беше втора поредна победа за Оренбург след 2:1 над Терек в миналия кръг. Тимът на Джизъса събра 22 точки и върви 13-и в класирането, но е в зоната на изпадащите. Пет точки делят Оренбург от спасителния бряг. Том пък е закотвен на дъното с 13 точки.