Thalloderma Shop
04/29/17 17:39

Ново злато за ансамбъла ни

/КРОСС/ Българският ансамбъл по художествена гимнастика спечелиха в многобоя на Световната купа в Баку. След като вчера поведоха в състезанието след съчетанието с пет обръча с оценка от 18,350, днес момичетата на Весела Димитрова заслужиха 18,200 за изпълнението си три топки и две въжета. Така спечелиха златото с общ сбор 36,550. За ансамбъла това е трето златно отличие от световни купи тази година. През миналата седмица в Ташкент Симона Дянкова, Теодора Александрова, Елена Бинева, Лаура Тратс и Мадлен Радуканов получиха най-висока оценка за съчетанието си с топки и въжета, а в Пезаро станаха първи отново в многобоя. Утре (30 април) момичетата на Весела Димитрова ще участват във финалите на отделните уреди.