Thalloderma Shop
04/30/17 14:01

Невяна Владинова спечели златен медал на лента в Баку

/КРОСС/ Невяна Владинова спечели златен медал за съчетанието си с лента на Световната купа в Баку, Азербайджан. Възпитаничката на треньора Бранимира Маркова изигра без грешка своята композиция. За представянето си на музиката "Булерия" на Давид Бисбал тя получи оценка 17,600. След Владинова в класирането се нареди фаворитката от Русия Дина Аверина, която допусна грешки. Трета е представителката на Израел Виктория Филановски. Владинова ще се прибере в България и с още едно отличие на отделните уреди. По-рано днес тя спечели бронза за съчетанието си с топка. За него тя получи 17,150. В надпреварите с обръч и с бухалки Невяна остана четвърта. Боряна Калейн пък се класира на седмо място на лента. Владинова ще се прибере в България и с още едно отличие на отделните уреди. По-рано днес тя спечели бронза за съчетанието си с топка. За него тя получи 17,150. В надпреварите с обръч и с бухалки Невяна остана четвърта. Боряна Калейн пък се класира на седмо място на лента. По-късно днес (30 април) се очаква ансамбълът ни да се включи в надпреварите на отделните уреди. В многобоя момичетата на Весела Димитрова завоюваха злато.