Thalloderma Shop
05/03/17 09:29

"Реал" (Мадрид) направи решителна крачка към финала на Шампионската лига

/КРОСС/ „Реал" (Мадрид) направи решителна крачка към финала и защита на трофея на най-силния клубен футболен турнир - Шампионската лига. В първа среща от полуфиналите на своя „Сантяго Бернабеу" постигна убедителна победа с 3:0 срещу градския си съперник „Атлетико", който бе противникът и на финала през миналия сезон. И трите гола за победата на „белите" бяха отбелязани от Кристиано Роналдо. Португалецът беше точен в 10-ата, 73-тата и 86-ата минути. В другия полуфинал, в първа среща тази вечер, се изправят Монако и Ювентус.