Thalloderma Shop
05/10/17 08:07

"Ювентус" е първият финалист в Шампионската лига

/КРОСС/ „Ювентус" е първият финалист в Шампионската лига. Италианският първенец стигна до мача за най-ценния трофей в европейския клубен футбол, след като постигна нова победа в двубоя си с „Монако". Този път отборът от Торино се наложи с 2:1 като домакин и след 2:0 в първата среща отстрани съперника си с общ резултат 4:1. Головете за победителите реализираха Марио Манджукич (33-а минута) и Дани Алвес (44), а за „Монако" точен бе Килиан Мбапе (69). Тази вечер ще бъде излъчен и съперникът на „Ювентус" на финала. Той ще е измежду мадридските „Реал" и „Атлетико". „Реал" има преднина от 3:0 от първия мач.