Thalloderma Shop
05/11/17 18:34

Григор Димитров срещу Доминик Тийм (следете на живо)

Григор Димитров играе срещу Доминик Тийм осминафинал на Мастърса в Мадрид. Срещата може да гледате директно ТУК. Припомняме, двамата имат по една победа досега в директните мачове. Нашето момче отпадна на старта в този турнир миналата година, но тази се справи първо с немския ветеран Филип Колшрайбер, а после и с хърватина Иво Карлович.  При успех днес Гришо най-вероятно ще срещне Анди Мъри. ПЪРВИ СЕТ - Доминик Тийм дръпна 2:0 след бърз пробив. - Страхотен Гришо, върна пробива в четвърти гейм и резултатът е изравнен - 2:2 Българската агитка в  Мадрид стана на крака и започна да аплодира бурно. - Наказателната акция продължи, Григор поведе 3:2 с отличен тенис.  - Размяна на геймове, нашето момче взе уверено своя - 4:3. - Българските флагове по трибуните се умножават. Явно доста сънародници прииждат на корта с края на работния ден.  - Разиграването на мача беше в гейм номер 8. Гришо спаси три волета на австриеца, който беше излязъл на мрежата. Накрая го прехвърли с убийствен удар точно до линията. За съжаление, Доминик накрая взе своето. На сервис Димитров върна бързо преднината - 5:4.