Thalloderma Shop
05/22/17 17:24

Тимът на „CrossFire“ завоюва титлата Sport Vision „Супер Атлет“

/КРОСС/ Тонове тежести, много хъс и мъжка битка направиха от първото издание на състезанието истинска гладиаторска битка Престижната титла Sport Vision „Супер Атлет" вече има своите притежатели - отборът на CrossFire от София стана категоричен победител в първото издание на състезанието, което се проведе този уикенд. „Универсалните бойци" Димитър, Красимир, Ставри и Виктор бяха над всички в трите комплекса от над седемчасовото изпитание, а спортният им хъс и завидната им воля превърнаха предизвикателството в истинска гладиаторска битка. На останалите призови места се класираха тимовете на „Maximum Natural Genetics" (второ място), „Бригада 68" (трето място) и „Лъвовете" (четвърто място), като последните два тима завършиха с равни точки и трябваше да определят носителя на бронзовите медали със зрелищен елиминационен двубой. Идеята на уникалното състезание Sport Vision „Супер Атлет" е на платформата BodyConstructor, а основен партньор е една от най-големите вериги магазини за спортни стоки на Балканите. Предизвикателството предлагаше награден фонд от над 2500 лв. за универсални атлети, които могат да демонстрират едновременно сила, издръжливост, ловкост, бързина и техника. В кампанията се включиха общо 10 отбора от по четирима участници, които премериха сили под изгарящите слънчеви лъчи пред магазина на SPORT VISION OUTLET EXTRA на бул. „Околовръстен път"