06/03/17 20:32

Галчев върна Септември в елита, Монтана изпадна

Силна игра на Борис Галчев върна Септември в елита. Бившият капитан на ЦСКА подаде за първия гол и вкара фамозен втори за успеха 2:1 над Монтана в баража. Така тимът на Румен Чандъров ще играе в елита на есен. Септември завърши втори във втора дивизия, но обърна елитния тим. Припомняме, ден по-рано същото стори и Витоша Бистрица. "Тигрите" на Бойко Борисов излъгаха 1:0 Нефтохимик.  Янко Ангелов (3) откри за Септември от корнер, изпълнен от Борко Галчев. Халфът сам отбеляза втория гол. Той видя, че вратарят на Монтана е излязъл малко напред и технично го прехвърли.  Атанас Илиев върна гол за Монтана след почивката. Родният тим на Стилиян Петров се сети да играе в последните минути. Тогава успя да удари и греда, като стигна до още няколко мелета. Така поне при изпадащите БФС не успя да обърка нещата и всичко е ясно. Влизат Етър, Септември и Витоша. Изпадат Монтана, Локомотив Горна Оряховица и Нефтохимик.